درباره ما

"بیست15" به مدیریت آقای مهدی درایتی فعالیت خود را از سال 1394آغاز نمود. حوزۀ فعالیت "بیست15"، ارائه خدمات و محصولات شرکت های تجاری تراز اول بصورت آنلاین، روی وب آدرس 2015.ir است.
"بیست15" درصدد است تا با بکارگیری شیوه های نوین تبلیغاتی و استفاده از قدرت خرید گروهی، در حوزه خرید روشی را رواج دهد که از یک سو برای صاحبان کالاها و خدمات سودآور باشد، و از سوی دیگر برای مشتریان و خریداران صرفۀ اقتصادی بالایی داشته باشد؛ ارائه روشی که در آن خریدار و فروشنده به یک اندازه سود می برند.
فارغ از تشریفات، عناوین شغلی و مراتب سازمانی، "بیست15"متشکل از متخصصان و کارشناسان حوزه تجارت الکترونیک، مدیریت و IT است. "بیست15" با تمرکز بر روی یک کالا یا سرویس به‌صورت روزانه، هم فرایند انتخاب را برای کاربران آسان می‌کند و هم با استفاده از قدرت خرید گروهی، کالای مورد‌نظر را به قیمتی عرضه می‌کند که به سختی می‌توان از خرید آن صرف‌نظر نمود.
با استفاده از این روش، همه روزه پیشنهادات متنوعی از انواع خدمات، تفریحات و سرگرمی‌های تازه و جذاب روی سایت "بیست15" قرار می‌گیرد که خریداران می‌توانند با استفاده از آفرهای 20 تا 99 درصدی، این پیشنهادات ویژه را خریداری کنند.